Вхід в особистий кабінет
 • Вхід
 • Реєстрація
У вашому списку порівняння
вже 2 пропозиції
До списку порівняння Продовжити перегляд
Тільки для авторизованих користувачів!
Ми збираємо cookies Ми, компанія Ensuria, є володільцем ваших персональних даних, використовуємо файли cookie для персоналізації контенту і реклами, використання функції соціальних мереж, а також для аналітики нашого трафіку.
Показати деталі

Умови використання

Остання редакція: 26 березня 2021 р.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами використання (“Умови”) перед тим, як користуватися нашим сервісом туристичного та медичного страхування “Ensuria”, що надається на вебсайті https://ensuria.com та за допомогою мобільного застосунку, який можна завантажити з App Store (разом - “Сервіс”).

Умови містять важливу інформацію про ваші права та обов’язки. Якщо ви не погоджуєтеся з цими Умовами, будь ласка, не використовуйте цей Сервіс.

Під термінами «Ensuria», «ми», «нас» або «наш» у цих Умовах мається на увазі ТОВ "Еншурія Хелс Енд Тревел Сервісес Україна" (код ЄДРПОУ: 42722919) та ТОВ “Еншурія Оперейшнз Україна” (код ЄДРПОУ: 43812574), які надають послуги та контролюють Сервіс. Технічна підтримка надається компанією Ensuria Technologies OÜ, що зареєстрована за адресою: Tornimäe tn 7-132, 10145, Tallinn, Harju maakond, Estonia.

Збір та використання персональних даних у зв'язку з використанням вами Сервісу здійснюються відповідно до нашої Політики приватності.

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі з приводу Умов або функціонування Сервісу, будь ласка, ознайомтеся з відповідями на поширені питання або зв'яжіться з нами за електронною адресою help@ensuria.com.

Повна угода

Ці Умови і будь-які політики, включаючи нашу Політику приватності, що опубліковані за допомогою Сервісу, складають повну юридично зобов'язуючу угоду між вами («ви» або «користувач») і Ensuria, що регулює ваше використання Сервісу.

Використовуючи Сервіс, ви тим самим заявляєте і підтверджуєте, що:

 1. Ви ознайомилися з Умовами, розумієте їх зміст і зобов'язуєтеся дотримуватися цих Умов у повному обсязі;
 2. Вам не менше 18 років (у іншому випадку ви можете використовувати Сервіс лише за участю батьків або опікунів);
 3. Законодавство вашої країни не обмежує вас у використанні Сервісу;
 4. Ви дотримуєтесь чинного законодавства.

Реєстрація акаунту

Для використання повного функціоналу Сервісу та придбання полісів вам необхідно зареєструвати особистий кабінет (“Акаунт”), вказавши свої контактні дані та підтвердивши номер телефону за допомогою одноразового паролю з СМС. Надалі, для входу в Акаунт на вебсайті чи у мобільному додатку використовуйте вказаний номер телефону.

У створеному особистому кабінеті ви можете переглядати перелік активних та раніше придбаних полісів, а також зберегти дані для оформлення страхування. Ви зобов'язані вказувати точну, достовірну та повну інформацію у вашому профілі та постійно підтримувати її актуальність. Дізнайтеся більше про те, як ми обробляємо персональні дані у нашій Політиці приватності.

Ви не можете передавати або надавати у користування свій Акаунт іншим особам. Ви відповідаєте за збереження конфіденційності ваших даних для входу в Акаунт і несете відповідальність за всі дії, що здійснюються за допомогою вашого Акаунту.

Ви несете відповідальність за те, щоб ваше використання Сервісу та Акаунту не суперечило чинним законам, правилам або іншим нормативним актам.

Якщо ви знаєте або з якихось причин підозрюєте, що хтось неправомірно отримав доступ до вашого Акаунту, негайно повідомте нас про це.

Для видалення акаунту та збережених даних, будь ласка, надішліть нам відповідний запит на електронну пошту help@ensuria.com.

Сервіс Ensuria

Сервіс медичного та туристичного страхування Ensuria призначений для зручного пошуку, придбання та використання страхових полісів, що пропонуються страховими компаніями. За допомогою вебсайту Ensuria ви можете переглядати та порівнювати пропозиції провідних страхових компаній, ознайомлюватися із запропонованими умовами страхування та зразками договору зі страховиком.

Ensuria діє як агент таких страхових компаній на підставі укладених з ними угод. Зверніть увагу, що Ensuria не є страховиком та не укладає з користувачами договори страхування, а тому не видає поліси та не зобов’язана проводити страхові виплати у зв’язку з настанням страхових випадків. Користувачі Сервісу укладають договір страхування зі страховиками, що пропонують викладені на вебсайті поліси, у електронній формі з використанням електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

У разі настання страхового випадку, будь ласка, звертайтеся напряму до вашої страхової компанії за контактами, вказаними у полісі страхування та в нашому листі на вказану вами електронну адресу, що підтверджує придбання полісу.

Також ви можете звертатися з будь-якими питаннями щодо придбання та використання полісів страхування за допомогою Сервісу до нашої служби підтримки за вказаними на вебсайті та у мобільному додатку контактними даними. Служба підтримки Ensuria працює цілодобово.

Оформлення замовлення

Перед придбанням полісу уважно перевірте вказані вами дані страхувальника(-ів) та ретельно ознайомтеся з вказаними умовами страхування, що пропонуються на вебсайті Ensuria страховиками, а також прочитайте договір туристичного або медичного страхування.

Після підписання договору зі страховиком за допомогою одноразового ідентифікатора та оплати замовлення, у вказані в полісі дані неможливо внести зміни. Помилки у вказаних вами даних не є підставою для розірвання договору чи повернення коштів, але ви можете звернутися до вашого страховика за допомогою.

Замовлення полісу страхування сплачується на нашому вебсайті за допомогою Google Pay, стороннього провайдера платіжних послуг LiqPay або за вказаними реквізитами на рахунок Ensuria. Сплатити замовлення за реквізитами можна до дати активації полісу. У випадку відсутності оплати замовлення полісу скасовується автоматично.

Сплачуючи замовлення за допомогою LiqPay, ви повинні дотримуватися умов і правил надання послуг та інших політик LiqPay. Ні в якому разі Ensuria не несе відповідальності за платіжні дані, що обробляються провайдерами Google Pay і LiqPay відповідно до політик приватності таких провайдерів.

Як тільки страхова компанія отримає підтвердження сплачених вами за поліс коштів, на вашу електронну пошту буде надіслано лист з придбаним страховим полісом у форматі PDF-файлу.

Будь-які платежі, здійснені за допомогою Сервісу, не підлягають поверненню.

Контент та інтелектуальна власність

Сервіс належить і контролюється Ensuria. Усі матеріали Сервісу, включаючи тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, іконки, аудіо- та відеозаписи, інтерфейси, програмне забезпечення, торговельні марки, фірмові найменування тощо («Контент»), а також авторські та інші права інтелектуальної власності на такий Контент належать Ensuria або розміщені зі згоди правовласника.

Контент, або будь-які його елементи, забороняється використовувати без попереднього письмового дозволу Ensuria або відповідних власників будь-яким чином, не передбаченим цими Умовами.

За умови дотримання вами положень даних Умов Ensuria надає вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію, без права на субліцензію та передання, на:

 1. використання Сервісу з ваших персональних пристроїв на передбачених у даному документі умовах;
 2. доступ до та перегляд будь-якого Контенту, розміщеного у Сервісу або за допомогою нього, виключно для особистого некомерційного використання.

Ви не можете відтворювати, публікувати, поширювати, змінювати, створювати похідні твори чи іншим чином використовувати Контент з комерційною метою або незаконною метою без нашого попереднього письмового дозволу. Ви погоджуєтесь не змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності з матеріалів, завантажених чи роздрукованих із Сервісу.

Залишаючи відгуки та коментарі на вебсайті, ви надаєте Ensuria безоплатну, відкличну ліцензію, яка підлягає передачі і субліцензуванню, по всьому світу, з правом доступу, використання, копіювання, відтворення, публікації, публічного показу, переробки і поширення таких відгуків і коментарів.

Будь-який контент, який ви публікуєте на вебсайті Ensuria повинен:

 • бути правдивим і достовірним;
 • не містити нецензурної лексики, образливих коментарів, пов'язаних з расою, національним походженням, статтю, сексуальними вподобаннями або фізичними вадами;
 • не містити небажаної або несанкціонованої реклами, спаму або інших форма нав'язування;
 • не пропагувати насильство і жорстокість, не містити погрози і не заохочувати насильство по відношенню до будь-якої особи або тварини;
 • не бути шахрайським та не порушувати будь-яких чинних законів, норм або правил;
 • не порушувати прав на недоторканність приватного життя третіх осіб.

Сторонні сервіси та вебсайти

Деякі функції Сервісу, як наприклад здійснення платежу, передбачають використання сторонніх сервісів і сайтів, які Ensuria не контролює.

Ми не несемо відповідальності за контент та функціонал, які можуть пропонуватися на таких сайтах або такими сторонніми сервісами. Ви використовуєте такі сторонні сайти і сервіси на свій ризик. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, шкоду або інші грошові зобов'язання, що виникли в результаті використання вами таких сторонніх сайтів або сервісів.

Звертаємо увагу, що до вашого користування сторонніми сайтами та сервісами застосовуються інші умови використання та політики приватності. Ні в якому разі Ensuria не несе відповідальності за персональні дані, що обробляються сторонніми сайтами і сервісами.

Відмова від гарантій

Сервіс надається на умовах «як є». Якщо інше явно не передбачено цими Умовами або іншими політиками Сервісу, Ensuria відмовляється від усіх гарантій, у максимально допустимих законодавством межах, стосовно Сервісу, його функціоналу та Контенту, включаючи, без обмежень, гарантії придатності для певної мети і непорушення прав інтелектуальної власності третіх осіб чи інших прав.

Ensuria не надає жодних гарантій щодо інформації про умови та вартість страхування, точності чи актуальності даних про страховиків, факту та якості надання послуг страховиками, здійснення страховиками страхових виплат або інших гарантій, прямо не передбачених цими Умовами.

Ми не даємо жодних обіцянок або гарантій, зокрема, щодо точності, корисності, надійності та коректності роботи Сервісу. Ensuria не гарантує, що робота Сервісу буде безперервною або безпечною, що будь-які дефекти будуть виправлені або що Сервіс не містить вірусів або інших шкідливих елементів.

Обмеження відповідальності

Ensuria не несе відповідальності, якщо будь-яка інформація, матеріали, контент, доступні через Сервіс, є неточними або неповними, а також за типографічні помилки або недоліки в тексті або інших матеріалах.

Ні в якому разі Ensuria, її співробітники або агенти не несуть відповідальності за прямі, опосередковані, випадкові, спеціальні, присуджені та побічні збитки, включаючи упущену вигоду, втрату даних або пошкодження власності, пов'язані з використанням або неможливістю використання Сервісу; за збитки та шкоду, що виникли в результаті використання отриманої за допомогою Сервісу інформації або послуг, а також в результаті помилок, дефектів і перебоїв в роботі Сервісу, навіть якщо Ensuria була повідомлена про можливість таких збитків.

Ensuria не несе будь-якої відповідальності за надання користувачам послуг страхування та здійснення страхових виплат відповідно до договорів, укладених зі страховиками за допомогою Сервісу.

Наведені положення щодо відмови від гарантій та обмеження відповідальності застосовуються в максимальному обсязі, який допускає чинне законодавство.

Відшкодування збитків

У максимально допустимих чинним законодавством межах ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити Ensuria, наших партнерів, співробітників, підрядників і агентів, від будь-яких позовів, відповідальності, шкоди, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов'язаних або таких, що виникають в результаті:

 1. порушення вами будь-якого з положень цих Умов,
 2. вашого використання / неналежного використання Сервісу, Контенту, функцій Сервісу, або
 3. порушення вами законів або прав третіх осіб.

Ви також погоджуєтесь відшкодувати Ensuria будь-які збитки і витрати, понесені Ensuria (включаючи гонорари або витрати на адвокатів, бухгалтерів, професійних радників та інших експертів) у зв'язку із захистом чи врегулюванням спорів, що виникли через використання вами Сервісу для будь-яких протизаконних або заборонених цілей.

Застосовне право і вирішення спорів

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-який матеріал у Сервісу або ваше використання Сервісу суперечить законодавству вашого місцезнаходження, Сервіс не призначений для вас, і ми просимо вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення з законами своєї країни та їх дотримання.

За винятком випадків, коли це заборонено чинним законодавством та без обмеження прав споживачів, ви погоджуєтесь з тим, що будь-який спір, конфлікт, вимога чи суперечка, що прямо чи опосередковано пов’язані із Сервісом чи цими Умовами, включаючи, без обмежень, ті, що стосуються їх дійсності, тлумачення чи застосування, повинні вирішуватися шляхом мирних переговорів безпосередньо з командою Ensuria відповідно до принципів добросовісної та співпраці. Якщо шляхом переговорів не вдається досягти консенсусу, суперечка повинна вирішуватись виключно в судах України, відповідно до чинного законодавства.

Всі претензії повинні бути пред'явлені протягом одного (1) року з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли чинне законодавство вимагає більш тривалого періоду.

Електронні повідомлення

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що на вказані вами в Акаунті контактні дані ми можемо надсилати вам повідомлення щодо, зокрема, (i) повідомлення про оновлення Сервісу; і (ii) інформацію або матеріали, що стосуються користування вами Сервісу, зокрема, повідомлення про умови страхування та придбані поліси; (ііі) інформацію щодо оновлення даних Умов.

Інші умови

Ensuria має право моніторити відповідність вашого користування Сервісом вимогам цих Умов. У випадку порушень ми можемо відкликати чи припинити надавати вам доступ до Сервісу.

Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або не застосовним, інші положення цих Умов залишатимуться в силі і підлягатимуть виконанню.

Ми можемо передати свої права та обов'язки за цими Умовами третій стороні, але це не вплине на ваші права чи наші зобов’язання за цією угодою.

Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судовому або адміністративному провадженні, яке виникло на підставі або у зв'язку з використанням Сервісу, в тій же мірі і на тих же умовах, що й інші ділові документи і записи, що були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цих Умов. У випадку суттєвої зміни, що може впливати на використання вами Сервісу або на ваші права як користувача Сервісу, ми повідомимо вас про такі зміни у розумні строки до набрання ними чинності шляхом надіслання відповідного повідомлення на вашу електронну пошту.

Контактні дані

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі з приводу цих Умов або Сервісу Ensuria, будь ласка, зв'яжіться з нами:

help@ensuria.com

Україна, 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, буд. 12-А, офіс 2

Tornimäe tn 7-132, 10145, Tallinn, Harju maakond, Estonia