1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Зеленський розповів про перший етап вакцинації українців від Covid-19
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Зеленський розповів про перший етап вакцинації українців від Covid-19

Новини 24 листопада 2020 о 17:45
Джерело 112.ua
0
1491

Zelensky.png (3.42 MB)

Президент України Володимир Зеленський розповів про перший етап вакцинації населення України від COVID-19 і назвав категорії, які матимуть пріоритетність щеплень.

У відеозверненні, опублікованому в Facebook, Зеленський заявив: “Ні на мить не зупиняється наша протидія поширенню COVID-19. МОЗ провів розмову з представниками COVAX. Це ініціатива глобального доступу країн до вакцини проти коронавруса. Було визначено поетапний план поставки вакцини в Україні. Перший етап посилання1 млн 200 тисяч доз, а в цілому Україна розраховує отримати понад 8 млн доз майбутньої вакцини”.

Президент підкреслив, що пріоритет щеплення вакциною від COVID-19 отримають медики, військовослужбовці, вчителі, особи з групи ризику, тобто люди старше 60 років.

Також, за словами Зеленського, влада збільшує кількість щоденних тестів, в тому числі безкоштовних тестів через мобільні бригади.

"Працюємо, щоб в кожній області забезпечити достатню кількість ліжок і кисню, а також посилюємо контроль за дотриманням карантинних заходів. Робимо все, щоб словосполучення «новий антирекорд» зникло з нашого побуту і заголовків ЗМІ",резюмував президент.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні