1. ensuria.com
  2. Новини
  3. У Великобританії можуть ввести "ковідні паспорти"
1 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

У Великобританії можуть ввести "ковідні паспорти"

Новини 23 листопада 2020 о 12:43
Джерело УНІАН
0
1453

anthony-delanoix-CFi7_hCXecU-unsplash.jpg (1.99 MB)

Влада Великобританії обговорюють можливість введення "ковідних паспортів" для тих, хто вакцинувався від коронавіруса нового типу.

Про це пише газета The Sunday Times з посиланням на свої джерела в уряді королівства.

За даними видання, такий захід дозволить власникам нового документа більш вільно пересуватися по країні, зокрема здійснювати робочі відрядження, ніж тим, хто відмовиться від вакцинації. Очікується, що про відповідне рішення може оголосити вже в понеділок в парламенті прем'єр-міністр Сполученого Королівства Борис Джонсон.

Передбачається, що в ході свого виступу перед законодавцями глава британського уряду також проінформує про завершення з 2 грудня Національного карантину в Англії і повернення до системи локальних обмежень, але з урахуванням введення більш жорстких заходів у більшій кількості міст. При цьому, як зазначила газета, в кінці грудня уряд все ж дозволить британцям збиратися невеликими компаніями для святкування Різдва, однак потім суворі заходи повернуться і будуть діяти аж до початку весни, коли стане можливою масова вакцинація жителів.


Станом на неділю, всього від коронавируса в країні померли понад 54,6 тис. осіб, що є найвищим показником в Європі. Число інфікованих в Великобританії складає 1,49 млн.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні