1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Тревелхак
  4. Україна відновила список "зелених" і "червоних" країн
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Україна відновила список "зелених" і "червоних" країн

Новини, Тревелхак 20 листопада 2020 о 14:43
Джерело УНІАН
0
1173

1594481645-3930.jpg (162 KB)

З популярних туристичних країн в "зеленій" зоні залишаються Албанія, Єгипет і Туреччина, тоді як Болгарія, Хорватія і Чорногорія залишаються "червоними". Також "зелені" такі туристичні напрямки: Домініканська Республіка, ОАЕ, Танзанія, Мексика і Мальдіви.

При цьому слід враховувати, що в деяких з цих країн діє жорсткий карантин і комендантську годину. Наприклад, на цьому тижні комендантську годину у вихідні ввела Туреччина.Які країни потрапили в "червону" зону

Станом на на 20 листопада в "червону" зону потрапили 44 країни (на минулому тижні їх було 45), серед яких в тому числі: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Вірменія, Грузія, Іспанія, Італія, Литва, Нідерланди, Польща , Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція та інші.

Після повернення з країн "червоної" зони українці повинні піти на самоізоляцію із застосуванням програми "Дій вдома". Дострокове припинення самоізоляції можливо після отримання негативного ПЛР-тесту.

Для в'їзду в Україну всім іноземцям потрібен страховий поліс, який покриває лікування COVID-19. Обсервації не підлягають особи, які прибули з країн "червоної" зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більше ніж за 48 годин до перетину кордону України.Які країни потрапили в "зелену" зону

Станом на 20 листопада в "зелену" зону потрапили Україна і ще 149 країн (проти 148 тижнем раніше), серед яких в тому числі: Австралія, Азербайджан, Албанія, Білорусь, Бразилія, Греція, Данія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Ірландія , Ісландія, Казахстан, Канада, Кенія, Кіпр, Китай, Колумбія, Куба, Латвія, Ліван, Мальдіви, Марокко, Мексика, Молдова, Непал, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Парагвай, Перу, Росія, Саудівська Аравія, Таїланд , Туніс, Туреччина, Узбекистан, Фінляндія, Шрі-Ланка, Японія та інші.

По поверненню з цих країн не потрібно здавати тест на коронавірус або йти на самоізоляцію.

З повним переліком "червоних" і "зелених" країн можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні