1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Нові результати Pfizer: вакцина проти коронавіруса безпечна і ефективна на 95%
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Нові результати Pfizer: вакцина проти коронавіруса безпечна і ефективна на 95%

Новини 18 листопада 2020 о 14:13
Джерело The New York Times
0
420

00HFO-PFIZER1-jumbo.jpg (102 KB)

Компанія заявила, що планує подати заявку на отримання дозволу від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів “протягом декількох днів”.

Виробник ліків Pfizer заявив в середу, що його вакцина проти коронавіруса ефективна на 95 відсотків і не має серйозних побічних ефектів - це перший набір повних результатів випробувань вакцини на пізній стадії, оскільки кількість випадків захворювання Covid-19 стрімко зростає по всьому світу.

Дані показали, що вакцина запобігає легкі і важкі форми Covid-19, повідомляє компанія. І він був ефективний на 94 відсотки для літніх людей, які більш вразливі до розвитку важкої форми Covid-19 і не сильно реагують на деякі типи вакцин.

Pfizer, який розробив вакцину разом зі своїм партнером BioNTech, заявив, що компанії планували звернутися до Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів за дозволом “протягом декількох днів”, що вселяє надію на те, що діюча вакцина незабаром стане реальністю.

Результати випробувань — менш ніж через рік після того, як дослідники почали працювати над вакциною побили всі рекорди швидкості розробки вакцини процес, який зазвичай займає роки.

“Результати дослідження знаменують собою важливий крок у цьому історичному восьмимісячному подорожі по створенню вакцини, здатної допомогти покласти край цієї руйнівної пандемії”, — йдеться в заяві д-ра Альберта Бурла, виконавчого директора Pfizer.

Якщо FDA дозволить введення двухдозової вакцини, Pfizer заявила, що до кінця року у неї може бути до 50 мільйонів доз, а до кінця наступного року — до 1,3 мільярда.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні