1. ensuria.com
  2. Новини
  3. В Україні змінили правила дорожнього руху
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

В Україні змінили правила дорожнього руху

Новини 12 листопада 2020 о 15:25

probk_002_650x410.jpg (74 KB)

Кабмін вніс деякі зміни до правил дорожнього руху:

— дозволяється рух велосипедистів смугою руху для маршрутних транспортних засобів і це не вимагає додаткової таблички "для велосипедистів";

— запроваджується обов'язкове використання світлоповертальних елементів для своєчасного виявлення водіями піших учасників дорожнього руху.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

"З метою розвитку велосипедної інфраструктури та зменшення травматизму серед велосипедистів проект пропонує дозволити рух велосипедистів смугою руху для маршрутних транспортних засобів", - йдеться в пояснювальній записці до проекту постанови Кабміну.

Для підвищення безпеки тепер водії та пасажири таксі, а також інструктори з водіння зобов'язані використовувати ремені безпеки. Єдиний виняток - водії і пасажири з інвалідністю, фізіологічні особливості яких роблять користування ременями безпеки неможливим.

Крім того, для підвищення безпеки пішоходів, в темний час доби вони обов'язково повинні використовувати світловідбиваючі елементи на одязі або жилети зі світловідбиваючими елементами.

Також зміниться один з дорожніх знаків - 1.40 "Кінець дороги з удосконаленим покриттям". У новому варіанті на знаку дорога буде зображена горизонтально, і над нею з'явиться силует автомобіля. Назва знака зміниться на "Зміна покриття".

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні