1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Лікар пояснила, як змінилося протягом COVID-19 в Україні за останні місяці
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Лікар пояснила, як змінилося протягом COVID-19 в Україні за останні місяці

Новини 11 листопада 2020 об 11:13
Джерело УНІАН
0
1160

З початку осені в Україні помітно погіршився перебіг COVID-19. Про це в інтерв'ю повідомила заслужений лікар України, інфекціоніст Ольга Голубовська. За її словами, з вересня змінився спектр важких пацієнтів.

6_tn.jpg (26 KB)

"У нас зараз все більше людей до 50-60 років дуже важких. А літні можуть спокійно одужати. Не обов'язково все літні люди повинні вмирати. Перебіг хвороби став довшим, затягується температурний період і лихоманка. Ми виписуємо хворих зі стаціонару як годиться: витримуємо всі терміни, тримаємо їх кілька днів без жарознижуючих, щоб виписати. Вони приїжджають додому - і починаються повторні хвилі лихоманки під 39. Ми змушені знову госпіталізувати ", - розповіла жінка.

Голубовська зазначила, що стало більше випадків, коли пацієнти замислюються про самогубство через вплив вірусу на нервову систему.

"Це, швидше за все, пов'язано з гіпоксією. Ще можуть додавати деякі лікувальні препарати. У деяких людей вони викликають навіть щось схоже на психози. Через це дуже важко. Тому доводиться персоніфікувати лікування і дивитися, кому яке лікування більше підійде. Наша тактика залежить від характеру хворого, від її темпераменту ", - заявила лікар.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні