1. ensuria.com
  2. Здоров'я
  3. Здоровий раціон
  4.  Перший крок до очищення організму
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

 Перший крок до очищення організму

Якщо дозволити організму повністю позбутися "від сміття" через несумлінне харчування, відбудеться практично диво. Вам перестане хотітися жирного, солодкого, солоного і т.п. Ви перестанете кидатися з крайності в крайність і відчуєте, що у огірка теж є смак, тому що в такому випадку рецептори теж "очищаються".Все просто: коли людина правильно поєднує продукти, їсть багато зеленої їжі і паралельно очищає організм, у його тіла вже не буде сильних перепадів енергії. Сигнали між мозком і тілом стають сильнішими і з'являється можливість відчути, добре ви поїли чи ні.Рівень цукру в крові не скаче, а це дає спокій і ясність. Якщо ви спробуєте, то буде так добре, що навіть якщо захочете себе побалувати чимось солодким, то ваше тіло вже навчиться справлятися з перепадами.

photo-1584868792839-bff69783216a.jpg (133 KB)

На перших порах, нутриціологи радять привчити себе до зелених салатів, основа яких зелень і капуста. Сенс в тому, що ці продукти готують наш організм до прийому нової їжі. Вони підчищають те, що залишилося на стінках кишечника і шлунка від попередньої їжі, вимітають застояну жовч, слиз і токсичні сполуки. Таким чином створюється "подушка" перед прийомом м'яса та інших продуктів, що зазнали термічної обробки.

Зелені овочі посилюють моторику для переробки їжі. Наприклад: спочатку їмо салат (відсотків 50 від порції), ретельно пережовуємо, а вже потім до салату додаємо м'ясо і іншу їжу в поєднанні з ним.

photo-1475332363216-323c9b7f1e81.jpg (75 KB)

Щодня людині потрібно вживати мінімум 250-300 гр. зелених овочів - це прекрасне і легке правило допоможе вам відчувати себе краще.

Науково доведено, що "сміттєва" їжа викликає тривожність і схильність до стресів. Фахівці університету Лома Лінди в США провели експеримент і сформували список таких продуктів. У перелік потрапили жирне м'ясо, фастфуд і смажена їжа.Висновок, який можна зробити: якщо дотримуватися норму "зелених продуктів" в своєму раціоні, то щастя просто неминуче :)

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні