1. ensuria.com
  2. Новини
  3. У Празі відкрили перший готель для хворих на коронавірус
1 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

У Празі відкрили перший готель для хворих на коронавірус

Новини 19 жовтня 2020 об 11:38
Джерело Eurointegration
0
68

1087261large-3fee1c8b790001aa26f9451ba2dbc8c9.jpeg (126 KB)

У столиці Чехії відкрили перший готель, який прийматиме тільки хворих на коронавірус. Він чотиризірковий, розташований у центрі Праги і належить мережі Czech Inn Hotels. Готель розрахований на людей, які у подорожі довідалися про те, що хворі, а також захворілих мешканців столиці, які бояться заразити своїх рідних, залишаючись вдома. 

Для заселення необхідно надати довідку про позитивний тест - розміститися, маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, неможливо. 

"Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне", - пояснює представниця компанії. За її словами, перші дні роботи у новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу. 

Обслуговування клієнтів у "коронавірусному" готелі організоване повністю безконтактно. У самому готелі спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені у дверях кімнат. Дистанційно можна також замовити їжу на кухні, а також замовити страви чи ліки через службу доставки.

За правилами готелю, гостям не можна буде знаходитися за межами свого номеру - за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Персонал готелю, який забезпечує прибирання та роботу кухні, працює у захисних костюмах.  

Кімнати після виїзду клієнтів залишатимуть порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікуватимуть. У спільних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щоденно. 

Згідно з даними Асоціації готелів та ресторанів Чехії, зараз близько половини готелів Праги - під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах - близько 30%. З березня припинили роботу близько 10%.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні