1. ensuria.com
  2. Здоров'я
  3. Фітнес
  4. Чи ефективна плівка для схуднення під час тренування
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Чи ефективна плівка для схуднення під час тренування

0
337

Чому одяг з ефектом "сауни", наприклад, спортивні корсети і різні "плівки" так популярні? Люди не хочуть розбиратися і їм досить відчувати печіння на шкірі, щоб бути переконаними в тому, що вони худнуть. А якщо додати ще маркетинг, то вони стануть радити цей спосіб схуднення оточуючим, щиро повіривши у продукт.

namalete-go-vashiot-stomak-25cm-preku-nokj-750x359.jpg (40 KB)

Люди орієнтуються на показники ваги: вони злили 1 кг води, а гарний настрій склався на пару днів. Однак жир, на жаль, так швидко не йде.

Спалювання жиру - це біохімічний процес, пов'язаний з гормонами. Коли створюється дефіцит енергії, організм починає витрачати свої запаси. Так, за сигналом ЦНС у кров надходять гормони, які розносяться по всьому тілу. Вони стикаються з жировими клітинами, роблячи їх мембрани проникними для виходу жирових кислот.

Саме тому, не можна схуднути в одному місці: гормони циркулюють разом з кров'ю по всьому організму, а не локально. Те, що ви хочете схуднути в стегнах, це тільки у вашій голові - у організму свій план дій.

Спалювання жиру не може відбуватися через піт. Із жирових клітин просто немає проток на поверхню шкіри. Мінус на вагах після тренування в плівці - це втрата рідини за рахунок зневоднення.

Це не просто неефективно, це небезпечно.

  • Навантаження на серце

Через втрату води, кров стає густішою і виникає ризик тромбоутворення.

Потреба організму в крові зростає, необхідно направити кисень до працюючих м'язів. Серце намагається підтримувати всі процеси за сет збільшення серцевих скорочень.

  • Зневоднення

Через втрату води, збільшується концентрація натрію, виділення гормонів водно-сольового обміну, утримання води в тілі, набряки. В результаті до набряків призводить не надлишок води, а її недолік.

  • Швидке стомлення

Тренування з ефектом "сауни" супроводжує вологість і висока температура. Організм втрачає частину своєї енергії на охолодження тіла, а кров переносить тепло від центру тіла замість того, щоб робити найголовніше - забезпечувати кисень для м’язів. У підсумку, витривалість організму швидко знижується.

Однак є категорія людей, для кого плівка все-таки ефективна. 

Єдине раціональне застосування цього методу - скидання ваги у бійців перед зважуванням. Якщо боксерам і борцям потрібно потрапити в свою категорію за короткі терміни, то не важливо, яким чином вони втрачають вагу, тому ефект "сауни" їм якраз підходить.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні