1. ensuria.com
  2. Новини
  3. У МОЗ затвердили новий протокол лікування COVID-19
1 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

У МОЗ затвердили новий протокол лікування COVID-19

Новини 18 вересня 2020 об 11:17
Джерело УНІАН
0
55

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов 17 вересня підписав наказ про затвердження нового протоколу лікування COVID-19.

maxresdefault (1).jpg (39 KB)

"На сьогодні в світі виробляється близько 2 тис. Різних клінічних досліджень специфічної терапії, спрямованої на боротьбу з COVID-19, в тому числі і в Україні відбуваються клінічні випробування чотирьох лікарських засобів. Але в той же час Міністерство охорони здоров'я постійно оновлює протокол лікування, спираючись досвід лікарів", - сказав міністр.

Як зазначив Степанов, оновлений протокол призначений для використання всіма медичними працівниками і визначає порядок застосування лікарських засобів для лікування пацієнтів з COVID-19.

Основними змінами, які були внесені в протокол, є: розширення засобів з групи глюкокортикоїдів і способу їх використання; визначення алгоритму призначення антикоагулянтної терапії доповнення протоколів підходами до протимікробної терапії, а також вторинної та бактеріальної; конкретизовані показання для призначення лікарського засобу "Тоцілізумаб".

В цілому, за словами міністра, в новий протокол повністю включено підходи до медикаментозної терапії і кисневої підтримки хворих COVID-19.

Степанов зазначив, що призначення лікарських засобів здійснюється з урахуванням індивідуального перебігу хвороби у кожного пацієнта і також закликав українців не займатися самолікуванням.

Міністр уточнив, що новий протокол вже розміщений на сайті МОЗ і сьогодні буде розісланий всім лікарням.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні