1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Amazon готується вийти на ринок автострахування
1 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Amazon готується вийти на ринок автострахування

Новини 15 вересня 2020 о 16:50
Джерело Global Reinsurance
0
26

Вступ Amazon в автострахування може стати "зайвою конкуренцією" для страховиків.

Аналітична та інформаційна компанія GlobalData заявила, що вихід Amazon на ринок може допомогти змінити очікування споживачів щодо покупки страхових продуктів у нетрадиційних гравців.

Більшість великих глобальних технологічних компаній, таких як Google, Amazon і Facebook, мають велику клієнтську базу, яка може використовувати страхування при продажі.

Хоча Amazon запускає продукт в Індії, страховий аналітик GlobalData Бен Кері сказав, що, оскільки він має "величезний глобальний охоплення", то в кінцевому рахунку може скласти сильну конкуренцію традиційним операторам по всьому світу.

Чутки про те, що Amazon створить сайт порівняння, вперше з'явилися у вересні два роки тому, після цього в листопаді 2019 року Amazon надала своїм співробітникам у Сіетлі внутрішню медичну страховку.

Тим часом, опитування споживачів страхових послуг Великобританії, проведений GlobalData в 2019 році, показав, що 62% воліли б не купувати страховку у Amazon, що свідчить про нерішучість споживачів.

Яша Курувілла, страховий аналітик GlobalData, додав: "Оскільки клієнти не хочуть купувати страховку у технологічних компаній, партнерство з третьої сторони - найкраща стратегія, принаймні до тих пір, поки вони не стануть визнаними іменами в страхуванні."

Партнерство Amazon з InsurTech Acko, а не з традиційним оператором, також підкреслює бажання рітейлера працювати з цифровими і гнучкими компаніями. Це надасть додатковий тиск на традиційних операторів не тільки через появу на ринку нового великого гравця, але і через необхідність переходу на цифрові технології, якщо вони хочуть працювати з технологічними компаніями в будь-яких інших майбутніх страхових компаніях”.

З Amazon зв'язалися для отримання коментарів.

amazon-starts-offering-car-and-bike-insurance-service-in-india (1).jpg (16 KB)

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні