1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Swiss Re повідомляє про подальше зміцнення страхового ринку
1 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Swiss Re повідомляє про подальше зміцнення страхового ринку

Новини 14 вересня 2020 о 13:07
0
71

Пандемія коронавіруса справила величезний вплив на галузь перестрахування. На думку перестрахувального гіганта Swiss Re ціни будуть тільки зростати.

В опублікованій заяві йдеться про поліпшення ставок на багатьох ринках, особливо в сегментах, які постраждали від збитків. Це вказує на подальше посилення ставок по всіх напрямках бізнесу. У той же час залежність від прибутку від андеррайтингу буде збільшуватися в умовах низьких процентних ставок, оскільки Swiss Re передбачає, що у перестраховиків з'явиться більше можливостей завдяки збільшенню попиту на страхування і зростання ризиків.

Мозес Охейсехоба, генеральний директор Swiss Re із перестрахування сказав: «Навіть до кризи COVID-19 більшість основних ринків працювали з рентабельністю нижче середнього. Щоб задовольнити зростаючу потребу в страховому захисті на стійкій основі, очевидно, що необхідно подальше підвищення цін в усіх напрямках бізнесу».

В цілому Swiss Re передбачає, що ринок страхування, крім страхування життя, продовжить зростання, в основному за рахунок розширення ризиків. Він прогнозує темпи зростання світової економіки в реальному вираженні на 3,3% протягом 2021 року.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні