1. ensuria.com
  2. Тревелхак
  3. Головний лайфхак подорожей
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Головний лайфхак подорожей

Марія Воропаєва
Тревелхак 09 вересня 2020 о 17:49
0
103

photo-1512552288940-3a300922a275 (1).jpg (37 KB)

Навіть якщо практикувати позитивне мислення, об'єктивно на відпочинку може статися що завгодно. Особливо це стосується активностей, під час яких нерідко трапляються забої або травми. Також не виключені наслідки гастрономічного туризму у вигляді харчових отруєнь та алкогольної інтоксикації. Як відомо, медицина в іншій країні може виявитися на вагу золота, тому краще завчасно мінімізувати ризики витрат. У цьому допомагає страховка.

Оформити страховку до вильоту і врахувати найбільшу кількість ймовірних ситуацій буде найнадійнішим способом зберегти бюджет. При настанні страхового випадку досить звернутися до асистуючої компанії, контакти якої вказані у полісі. Потерпілий може розраховувати, що його проконсультують і організують надання допомоги в одній із найближчих медустанов. У такому випадку витрати на себе бере страхова компанія. Якщо ж страховка відсутня, то лікування в повній мірі сплачує турист. Все досить просто, але тим не менш питання є.

Я можу не купувати страховку?

Однозначно так, якщо ви знаєте, як анонімно пройти митний контроль. Або ж якщо ви просто збираєтеся відвідати одну з тих країн, які при в'їзді не вимагають обов'язкового страхування. При цьому бувають випадки, коли страховка потрібна вже на етапі оформлення візи.

Що потрібно страхувати?

У першу чергу, життя і здоров'я. Можна вибрати різні цілі поїздки, наприклад, активний відпочинок або спортивні змагання. Також, звичайно, не забути про майно і багаж. Вартість поліса і розмір компенсації залежать від ряду факторів: від напрямку, від ліміту покриття, періоду дії і т.д.

Як мені розрахувати ціну поліса?

Ви можете скористатися зручним онлайн-калькулятором на нашому сайті. Багато страхових компаній дозволяють вибрати пакет туристичного страхування з фінансовим захистом у разі втрати багажу і скасування рейсу. Ви можете вибрати пропозицію від страховика, оформити договір онлайн і отримати поліс миттєво на електронну адресу.

Медична страховка гарантує кваліфіковану допомогу, яку не готова безкоштовно надавати іноземна держава своїм гостям. Найпростіший амбулаторний випадок в європейській клініці може обійтися в кілька сотень євро, а більш серйозна травма - в кілька тисяч. Якщо по достоїнству оцінити можливості страховки, то подорожувати можна спокійно і без тривог.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні