1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Авіакомпанії почали забороняти польоти пасажирам в масках із клапаном
1 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Авіакомпанії почали забороняти польоти пасажирам в масках із клапаном

Новини 09 вересня 2020 о 17:12
Джерело Avianews
0
485

Кілька великих світових авіакомпаній попередили, що будуть відмовляти пасажирам у допуску на борт літака в масці або респіраторі з клапаном. Серед них - Air Canada і Lufthansa Group, в яку входять Lufthansa, Austrian Airlines і Swiss.

26d7ac1f0568f772028956de7454709a.jpg (66 KB)

Авіаперевізники аргументують своє рішення заборонити маски з клапаном так: вони не забезпечують належного захисту інших мандрівників. Це відбувається тому, що засоби захисту з клапаном випускають повітря назовні без очищення.

Також у Lufthansa Group звернули увагу на те, що прозорі маски на обличчя не можуть використовуватися в якості заміни масок, що покривають ніс і рот. Такі захисні екрани блокують поширення крапель потоком повітря прямо від імені пасажира, однак можуть виходити збоку екрана, що також не забезпечує належного захисту.

Оскільки в деяких випадках COVID-19 протікає безсимптомно, кошти, що покривають ніс і рот, зробили обов'язковими для всіх дорослих пасажирів у багатьох країнах. Однак деякі авіакомпанії дозволяють з медичних причин не надягати маску. Для цього необхідно звернутися до найближчого від лікаря і в деяких випадках пройти тест на коронавірус перед вильотом.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні