1. ensuria.com
  2. XL Catling запустила нові продукти
4 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

XL Catling запустила нові продукти

25 травня 2018 о 07:20
Джерело Insurance Times
0
426

XL Catlin оголосила про запуск двох нових продуктів, а також про 20% збільшення страхової спроможності в злиттях і поглинаннях (M&A).

Leisure Protect спрямований на захист місць з великим скупченням людей, наприклад, туристичних місць. Цей продукт буде надавати захист на випадок катастроф і тероризму. Наприклад, Manchester Arena стала ціллю терористів як місце масового зібрання туристів. Leisure Protect доступний у Великобританії і Ірландії з лімітом до $25 млн для покриття травм, збитку майну, переривання бізнесу.

XL Catlin також запустили рішення по дизайну, тестуванню і виробництву нового рішення щодо автономних технологій. Був також створений Global Autonomy Centre of Excellence. У новому органі команда експертів буде використовувати свої експертні знання і можливості в аналізі даних, андеррайтингу, управлінню відшкодуваннями і інженерії ризиків.

Також XL Catlin оголосила про розширення своїх страхових спроможностей в M&A на 20% до $60 млн. Ден Кумпф, глава андеррайтингу за професійними програмами, сказав, що вартість угод M&A може перевищити $3 млрд в 2018 році.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні