1. ensuria.com
  2. Як убезпечитися від екстремальних погодних умов під час подорожі?
6 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Як убезпечитися від екстремальних погодних умов під час подорожі?

25 травня 2018 о 12:00
0
790

Потужні урагани і торнадо обрушилися на північно-східні штати США і призвели як мінімум до двох смертельних випадків, а також залишили тисячі будинків і підприємств без електрики.

Урагани повалили дерева та лінії електропередач у всьому регіоні. Удари блискавок привели до кількох великих пожеж у штаті Нью-Джерсі і Массачусетс. Багато доріг перекрито, а школи скасували заняття через пошкодження внаслідок ураганів. Авіарейси також скасовані. У прилеглих територіях Канади наслідки ураганів менш руйнівні, але місцеві жителі і підприємства також боряться з екстремальними погодними умовами.

Подорожі в такі періоди природних катаклізмів можуть виявитися дуже стресовими, оскільки складно передбачити, де відбудеться наступний ураган або торнадо і які можуть бути їх наслідки. Однак є речі, які мандрівники можуть зробити, щоб хоча б частково захистити себе від таких погодних умов. Джастін Тісдал, експерт зі страхування подорожей і генеральний директор Seven Corners, радить подбати про збереження цінних речей і документів в безпечному місці, щоб уникнути їх втрати або знищення.

Тісдал радить також будувати плани подорожей з огляду на можливі затримки через екстремальні умови. Навіть найбільш ретельно запланована подорож може постраждати через скасування рейсів, проблеми з транспортом. Виходячи з цього можна додати поліс "Cancel For Any Reason" (CFAR) в пакет страхування подорожі. Поліс дозволяє скасувати подорож і отримати 75% і більше відшкодування його вартості.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні