1. ensuria.com
  2. Чи можуть страховики конкурувати з Amazon?
4 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Чи можуть страховики конкурувати з Amazon?

24 травня 2018 об 11:00
0
29

За даними дослідження, майже 30% клієнтів у всьому світі будуть готові купувати страховку від компаній BigTech, таких як Google і Amazon.

Згідно World Insurance Report 2018, підготовленому у співпраці консалтингової фірми Capgemini і банківської і страхової некомерційної Efma, компанії BigTech готові вийти на страховий ринок, в той час як страхові компанії не готові до такої конкуренції.

Більше 32% клієнтів Gen-Y заявили, що мають позитивний досвід у своєму банку, але менше 26% сказали, що у них був позитивний досвід зі своїм страховиком. У звіті також було виявлено, що клієнти у всіх сегментах приймають діджитал комунікації на тому ж рівні, що і більш традиційні канали. Для більш ніж половини важливий веб-сайт компанії для проведення страхових операцій, і більше 40% вважають, що мобільні додатки є важливими каналами, йдеться в звіті.

Важливо, щоб страховики удосконалювалися, коли мова заходить про технології, оскільки фірми BigTech готові скористатися помилками. Згідно зі звітом, компанії BigTech, такі як Amazon, поступово встановлюють присутність в страховій галузі, і 29.5% клієнтів заявили, що готові купувати хоча б один страховий продукт у фірми BigTech. Це 12-відсотковий стрибок з 2015 року, коли тільки 17.5% клієнтів були готові розглянути можливість придбання страхування від BigTech.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні