1. ensuria.com
  2. Новини
  3. Insurance Europe бачить ключові можливості галузі в пандемії COVID-19
1 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Insurance Europe бачить ключові можливості галузі в пандемії COVID-19

Новини 14 вересня 2020 об 11:14
Джерело Reinsurancene
0
301

У новому звіті Insurance Europe розглядаються висновки галузі з COVID-19 як можливість для перестраховиків розвиватися і зміцнюватися проти майбутніх проблем.

Коронавірус в цьому році продемонстрував важливість чітких договірних формулювань і, в більш широкому сенсі, підтвердив, що надання інформації споживачам є одночасно ключовим фактором і областю, що вимагає поліпшення. COVID-19 підняв важливі питання, що стосуються стійкості економіки, фінансових систем і суспільства в цілому.

У світлі зростаючої онлайн-активності під час COVID-19, IE заявляє, що страхова галузь прагне зробити свій внесок у підвищення кіберстійкості суспільства, наприклад, шляхом розробки індивідуальних продуктів кіберстрахування.

COVID-19 може також сприяти тому, що люди стануть більше усвідомлювати необхідність брати на себе відповідальність за свій пенсійний дохід, а країни стануть реформувати пенсії. IE вважає це особливо важливим, оскільки рівень світового населення продовжує зростати. На цьому тлі, як повідомляється, приватні пенсійні рішення, які пропонують страховики, будуть відігравати більшу роль у пенсійному забезпеченні у майбутньому.

Нарешті, з огляду на обмежені баланси банків, страховики можуть значно допомогти в підтримці відновлення світової економіки після COVID-19.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні