1. ensuria.com
  2. Здоровий раціон
  3. Про цукор - раз і назавжди
2 хвилин -Аа+
Вийти з режиму читання Перейти в режим читання

Про цукор - раз і назавжди

0
73

Цукор занадто часто називають шкідливим, але ж якщо його добувають з цукрового буряка або тростини, то все натурально? Давайте розбиратися.

photo-1578922793789-54049e27ac9e (1).jpg (58 KB)

Наприклад, в чому різниця: з'їсти буряк або з'їсти шоколадний батончик.

У першому випадку буряк розгризають, волокна розжовують, вони перетравлюються і засвоюється дві чайні ложки цукру, багато клітковини, вітамінів і мінералів. Крім того, завдяки харчовим волокнам, буряк якийсь час знаходиться в шлунку, сповільнюється переварювання і всмоктування цукру відбувається повільно. Тому організм відчуває себе легко і комфортно.

У випадку з батончиком ситуація протилежна: у ньому немає харчових волокон і він наполовину складається з цукру. Це означає, що підвищення енергії і сил буде моментальним, але за це доведеться розплатитися. Чим це загрожує:

  • Настає вуглеводний пік: підшлункова залоза виділяє стільки інсуліну, скільки надійшло цукру, але з шоколадним батончиком цукор в крові підвищується так швидко і сильно, що підшлункова залоза не встигає виділити інсулін.
  • Через невелику кількість часу рівень падає, підшлункова залоза все ще намагається підлаштуватися, працює на знос і виділяє багато інсуліну.
  • Подача цукру вже припинилася, тому як наслідок виникає інсуліновий пік: інсуліну ще багато, а цукру уже мало.
  • Інсулін чесно виконує свою роботу і поглинає весь цукор з крові, і тоді виникає гіпоглікемія (цукор стає нижче нормальних значень): слабкість, запаморочення, втрата працездатності та голод саме на солодощі. Швидше за все, вибір в такому випадку знову впаде на ласощі та солодкий чай.
  • Коло замикається: втома, приплив сил, втома і т.д. - схоже на американські гірки.

Це все відбувається в організмі через рафіновані цукри, і не відбувається з натуральними, які містяться в усіх фруктах, сухофруктах, горіхах, овочах.

Як ми знаємо, є ще замінники цукру, як діють вони? Якщо звичайний цукор провокує вироблення інсуліну, розкидає глюкозу по клітинам, і тим самим знижує цукор у крові, то у випадку з цукрозамінником глюкози в крові немає. Тобто відбувається відпрацьована реакція на солодкий смак у роті - виробляється інсулін, але як наслідок збій в системі, бо мозок обдурили, і він не отримує глюкозу. Потрібно бути акуратними із замінником цукру, тому що при регулярному прийомі організм перестає вірити "солодкості" на язику, а там вже інсулінорезистентність і до діабету недалеко. Також варто відзначити, що цукрозамінники не можна вагітним, годуючим жінкам і дітям.

Які бувають цукрозамінники:

  1. натуральні (фруктоза, стевія) і синтетичні (аспартам, цикламат, сукралоза, ксиліт);
  2. калорійні (сорбіт) і без калорій (ерітрітол).

Що робити, якщо все так строго в питанні солодкого? Дієтологи рекомендують споживати основну частину цукру з сезонних фруктів, сухофруктів і меду. Вибирати замінники цукру радять тільки натуральні і приймати їх в їжу не більше одного разу на тиждень.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

  • Поділитися у

Популярні